Osłony wiszące
Ilość produktów: 2

Posiadamy w sprzedaży maskownice przeznaczone na kaloryfery zamontowane wysoko na ścianach, np. w kuchni, łazience. Osłona grzejnika wisząca różni się od standardowej tym że zakrywa dół grzejnika, a góra jest odkryta. Jej wysokość to 62 cm, a głębokość - 14,5 cm. Stosuje się ją przy w przypadku rozstawu żeberek co 8 cm, wysokości wynoszącej 58-60 cm i głębokości 13-14,5 cm. Przed zamówieniem obudowy należy ustawić się przodem do urządzenia i sprawdzić, z której strony biegną rury, aby określić podejście i wybrać właściwą opcję z cennika. 

Przestrzeń między grzejnikiem a sufitem nie może być mniejsza niż 5 cm. Dodatkowo, jeśli kaloryfer posiada odpowietrznik, to element ten zwiększa długość urządzenia i trzeba zaznaczyć tę informację w zamówieniu oraz dołączyć zdjęcia grzejnika. Prosimy też pamiętać, że jeśli na grzejniku zamontowany jest podzielnik ciepła wystający na więcej niż 10 mm poza obrys kaloryfera wyklucza możliwość montażu obudowy kaloryfera, gdyż nie przylegałaby ona wówczas do powierzchni czołowej grzejnika.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem osłon grzejników wiszących, a w przypadku dodatkowych pytań - do kontaktu z nami. 

CENNIK OSŁON

OSŁONA WISZĄCA Typu A podejście LEWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

OSŁONA WISZĄCA Typu A podejście PRAWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku