Osłony na grzejniki o rozstawie żeberek co 8 cm
Ilość produktów: 2

Nie wiesz co zrobić ze starym grzejnikiem, który psuje estetykę wnętrza? Wymiana może być droga, dlatego w zamian warto postawić na produkt, jakim jest obudowa na grzejnik żeliwny. Osłona na kaloryfer żeberkowy typu A nadaje się do urządzeń o rozstawie co 8 cm.

Decydując się na zakup maskownicy z naszej oferty warto mieć na uwadze istotne informacje, które ułatwią wybór odpowiedniego wariantu i poprawne złożenie zamówienia. Należy pamiętać, że metalowa zabudowa kaloryfera typu A jest dostępna w dwóch wersjach – prawej i lewej. Oznaczenie to dotyczy strony, z której przebiegają rury i można je określić stając frontem do grzejnika żeberkowego. Obudowa na kaloryfer żeliwny ma 62 cm wysokości i 14,5 cm głębokości, a długość określa się indywidualnie. Dzięki temu można zamówić osłonę typu A, która będzie idealnie dostosowana do wymagań.

Jak wybrać rozmiar metalowej obudowy?

Długość jest określana na podstawie liczby żeberek. Dostępne w tej kategorii artykuły są przeznaczone na żeliwne grzejniki o wysokości 58-60 cm, głębokości 13-14,5 cm oraz rozstawie żeberek co 8 cm. Osłony produkowane są z metalu, który odznacza się estetyką i solidnością. Zachowuje przy tym funkcjonalność, gdyż nie ogranicza sprawności cieplnej.

Istotnym zagadnieniem jest zwrócenie uwagi na przestrzeń pomiędzy kaloryferem żeliwnym, a parapetem – nie może być ona mniejsza niż 2,5 cm. Z kolei odległość między grzejnikiem a podłogą nie może być mniejsza niż 3 cm. Warto mieć na uwadze te kwestie, aby osłona na grzejnik żeberkowy typu A była łatwa w montażu i właściwie dopasowana.

CENNIK OSŁON

Typu A podejście PRAWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm.                     CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu A, podejście LEWE* -             o rozstawie żeberek co 8 cm.         CENA OD 249,00 ZŁ                                                                      
249,00 zł
Dostępny

Jak złożyć zamówienie na obudowę?

Wystarczy wybrać wariant lewy lub prawy i kliknąć w ”CENNIK OSŁON” zawierający szczegółowe informacje na temat obudów metalowych typu A.

Uwaga – odpowietrznik wpływa na zwiększenie długości, więc prosimy zaznaczyć ten fakt w zamówieniu i podać długość grzejnika żeberkowego wraz z odpowietrznikiem. Zalecamy przesłanie zdjęć, aby zweryfikować poprawność złożonego zamówienia.

Ponadto, jeśli urządzenie żeliwne posiada podzielnik ciepła wystający na więcej niż 10 mm poza obrys - nie można zastosować naszej zabudowy. Osłona na kaloryfer oprze się wówczas o podzielnik i nie będzie przylegać do czołowej powierzchni urządzenia.

Zainteresowała Cię nasza maskownica na grzejnik? Zachęcamy do złożenia zamówienia poprzez kliknięcie w „CENNIK OSŁON”. Osłona grzejnika to produkt, który sprawdzi się w przypadku różnych urządzeń. Obudowa nie tylko poprawi estetykę wnętrza (grzejnik nie jest widoczny po założeniu osłony), ale również zabezpieczy go przed dziećmi.

Jeśli masz nietypowy grzejnik żeliwny – napisz do nas maila, a zaproponujemy indywidualne rozwiązanie

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku