Osłony na grzejniki o rozstawie żeberek co 10 cm
Ilość produktów: 2

Zapraszamy do składania zamówień na produkty z tej kategorii, które mogą podnieść walory wizualne pomieszczenia. Zabudowa kaloryfera typu B umożliwia bowiem zamaskowanie nieestetycznego grzejnika żeliwnego bez obniżania sprawności cieplnej. Jej wymiary to 62 cm wysokości i 14,5 cm głębokości, zaś długość określana jest na podstawie liczby żeberek. Umożliwia to zapewnienie idealnego dopasowania metalowej osłony.

Oferowana obudowa na kaloryfer żeliwny jest typu B. Oznacza to, że jest przeznaczona na grzejnik o rozstawie żeberek co 10 cm i montuje się ją na grzejnik o wysokości 58-60 cm i głębokości 13-14,5 cm. Wykonanie ze specjalnego metalu sprawia, że estetycznie się prezentuje i nie zaburza sprawności cieplnej.

CENNIK OSŁON

Typu B podejście LEWE * -    o rozstawie żeberek co 10 cm.                CENA OD 272,00 ZŁ
272,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu B podejście PRAWE* -             o rozstawie żeberek co 10 cm.         CENA OD 272,00 ZŁ
272,00 zł
Dostępny

Nowoczesna osłona na grzejnik żeberkowy - jak wybrać?

Przede wszystkim należy określić podejście, czyli z której strony biegną rury. Aby tego dokonać trzeba ustawić się frontem do urządzenia i sprawdzić, czy znajdują się z prawej, czy z lewej strony i na tej podstawie wybrać odpowiedni produkt.

W celu złożenia zamówienia trzeba kliknąć w znajdujący się poniżej „CENNIK OSŁON”. Dostępna jest tam osłona kaloryfera metalowa typu B w wielu wariantach do wyboru. Dzięki temu można znaleźć obudowę idealnie dopasowaną do żeliwnego urządzenia.

Należy pamiętać, że przestrzeń między parapetem a grzejnikiem nie może być mniejsza niż 2,5 cm. Z kolei odległość pomiędzy grzejnikiem a podłogą nie powinna być mniejsza niż 3 cm.

Uwagi do składania zamówień na obudowy

Przed zakupem osłony prosimy o uwzględnienie czy kaloryfer żeberkowy posiada odpowietrznik, ponieważ element ten wpływa na długość urządzenia. Fakt ten należy wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu, podać długość grzejnika wraz z odpowietrznikiem oraz dołączyć zdjęcia kaloryfera.

W przypadku zamontowanego podzielnika ciepła wystającego na więcej niż 5 mm poza obrys żeliwnego grzejnika - montaż obudowy typu B jest niemożliwy. Oprze się ona wówczas o podzielnik, przez co nie będzie dokładnie przylegać do powierzchni czołowej kaloryfera.

Realizujemy zamówienia także na metalowe osłony przeznaczone na nietypowe żeliwne grzejniki żeberkowe - w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku