Osłony
Ilość produktów: 8

Nieestetyczny żeliwny grzejnik psuje wystrój pomieszczeń w Twoim domu? A może szukasz rozwiązania do biura, szkoły lub obiektu użyteczności publicznej? W każdym z tych przypadków obudowa na grzejnik będzie dobrą decyzją.Oferujemy różne warianty takich osłon, dzięki czemu będzie można je dopasować dokładnie do rodzaju i rozmiaru kaloryfera. Nasze produkty wyróżnia doskonała jakość wykonania z odpowiednio dobranych materiałów, co sprawia, że cechują się solidnością i nie ograniczają przepływu ciepła. Maskownice na grzejnik wykonujemy również na indywidualne zamówienie, aby pasowały na urządzenie dowolnej wielkości.

Producent osłon na grzejniki – Vismar

Każda osłona na kaloryfer w naszej ofercie powstaje z blachy stalowej perforowanej malowanej proszkowo. Starannie zaprojektowana konstrukcja i wykonanie z odpowiednio dobranych materiałów sprawiają, że obudowa nie ogranicza funkcji grzania. Podnosi za to walory wizualne wnętrza. Ponadto montaż maskownicy nie wymaga narzędzi, jest prosty i szybki. Wystarczy umieścić obudowę na kaloryferze i gotowe!

CENNIK OSŁON

Typu A podejście PRAWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm.                     CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu A, podejście LEWE* -             o rozstawie żeberek co 8 cm.         CENA OD 249,00 ZŁ                                                                      
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu B podejście LEWE * -    o rozstawie żeberek co 10 cm.                CENA OD 272,00 ZŁ
272,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu B podejście PRAWE* -             o rozstawie żeberek co 10 cm.         CENA OD 272,00 ZŁ
272,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

OSŁONA WISZĄCA Typu A podejście LEWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

OSŁONA WISZĄCA Typu A podejście PRAWE* - o rozstawie żeberek co 8 cm CENA OD 249,00 ZŁ   
249,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu C, podejście LEWE* - o rozstawie żeberek co 6,0 do 7,5 cm i głębokości 20 cm.  CENA OD 269,00 ZŁ     
269,00 zł
Dostępny

CENNIK OSŁON

Typu C, podejście PRAWE*- o rozstawie żeberek od 6,0 do 7,5 cm    i głębokości 20 cm  CENA OD 269,00 ZŁ
269,00 zł
Dostępny

Malowanie grzejników zwykłą farbą może nieco poprawić ich wygląd, ale negatywnie wpłynie na sprawność cieplną, podobnie jak zakrywanie ich zasłonami czy firanami. Rozwiązaniem tego problemu jest maskownica grzejnika. Taka nakładka zakryje nieestetyczną konstrukcję, dzięki czemu wybrane pomieszczenie będzie się schludnie i elegancko prezentować. Minimalistyczna estetyka obudów na kaloryfer sprawia, że pasują do wnętrz w dowolnym stylu – nowoczesnym, eleganckim, boho i nie tylko.

Zamów odpowiednią obudowę grzejnika

Zapewniamy dostępność różnych modeli nakładek, dzięki czemu można wybrać wariant idealnie dopasowany do określonego rodzaju urządzenia. Przy składaniu zamówienia należy uwzględnić stronę podejścia, typ maskownicy i liczbę żeberek kaloryfera. Dzięki temu obudowa będzie perfekcyjnie dopasowana do grzejnika, a jej montaż przebiegnie szybko i sprawnie.

Zapraszamy do sprawdzenia nakładek dostępnych w tej kategorii. W przypadku dodatkowych pytań na temat maskownic na grzejniki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – z chęcią udzielimy niezbędnych informacji.

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku