Osłony na grzenik

OPIS I ZALETY PRODUKTU.

Zastanawiasz się co zrobić z wyglądem swoich starych grzejników żeliwnych? Nie odpowiada Ci ich wygląd niepasujący do wystroju Twojego mieszkania ?

Chcesz przemalować go na nowy kolor, zasłonić meblami bądź długimi firanami, może zastanawiasz się nad kosztowną wymianą grzejników na nowe ?


NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ! Mamy dla Państwa gotowe rozwiązanie - osłony produkowane na wymiar Twojego starego grzejnika. Nieistotne z ilu żeberek się składa i w jakim kolorze jest Twój stary kaloryfer. Nasze osłony w kilka sekund zmienią ich wygląd nie do poznania. Osłony nie wymagają absolutnie żadnego montażu, są tak skonstruowane, że zakłada się je od góry i pod wpływem własnego ciężaru bezpiecznie trzymają się konstrukcji grzejnika. Oprócz tego osłona w tylnej swojej części posiada specjalną zakładkę, która uniemożliwia przypadkowe ściągnięcie osłony, np. przez nasze pociechy.
Nie płacisz za wymianę starych grzejników na nowe, nie płacisz za montaż, zyskujesz na czasie i wygodzie.

Osłony na grzenikOsłona kaloryferaOsłona kaloryferaOsłony na grzenik

Osłona kaloryfera

Osłony wykonane są z blachy stalowej perforowanej, malowanej proszkowo lakierami renomowanej firmy, według niemieckiego systemu RAL. Osłony zostały tak zaprojektowane aby zapewnić bezproblemowy ich montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi oraz spełniały swoje podstawowe funkcje:


1. Nie ograniczały funkcji grzania - od spodu grzejnik jest odsłonięty, z czoła obudowa posiada liczne otwory wentylacyjne, od góry zaś znajduję się grill, który ułatwia swobodny przepływ ciepłego powietrza. I rzecz najważniejsza, cała osłona wykonana jest z elementów stalowych, które są bardzo dobrymi przewodnikami ciepła (czego nie można powiedzieć o wszelkiego typu materiałach typu: płyty MDF, szkło, szkło akrylowe-potocznie zwana plexi, płyty gipsowo-kartonowe, płyty wiórowe, sklejka, ratan itp.).


Osłony na grzenik2. Stanowiły nowoczesny i niespotykany wygląd grzejników, pasujący do każdego wnętrza. Stary grzejnik nie jest widoczny zza osłony - nie ma więc konieczności malowania grzejnika pod kolor osłony ! Osłony malowane są proszkowo co zapewnia wysoką jakość pokrycia i dużą odporność na zarysowania. Standardowo malowane są w kolorze białym (RAL 9016), w odcieniu stosowanym przez wielu znanych producentów grzejników. Istnieje również możliwość zamówienia osłony w innym kolorze z pośród dostępnej palety kolorów RAL.


3. Były estetyczne i bezpieczne dla użytkownika, zwłaszcza dla naszych pociech - brak ostrych krawędzi, małe otwory wentylacyjne nieprzekraczające 5 mm.


4. Łatwość szybkiego ściągnięcia osłony aby zapewnić dostęp do grzejnika (sprzątanie, dokonanie przeglądu technicznego czy wykonanie prac malarskich). Malowanie proszkowe sprawia, że osłona odporna jest na wilgoć i tym samy z powodzeniem można założyć ją na grzejnik znajdujący się w łazience.

ZDJĘCIA : 

 osłona na kaloryfer

 Widok osłony od strony podejścia rur zasilających.

osłona na kaloryfer

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widok przedniej części osłony oraz bocznej bez podejścia.

zabudowa grzejników

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widok części dolnej osłony.

zabudowa grzejników

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widok wewnętrznej strony osłony.

obudowa kaloryfera

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie krawędzie osłony są wyprofilowane, tym samym bezpieczne w użytkowaniu.

obudowa kaloryfera

 

Jesteś zadowolony ? – powiedz innym

jeśli nie – powiedz nam

                                                           mobil:  886 363 077

                                                          e-mail: info@vismar.pl

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku