Jak dobrać odpowiednią osłonę grzejnika do swojego wnętrza: trzy praktyczne wskazówki

Jeżeli pragniesz wprowadzić zmiany w swoich wnętrzach bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych remontów, być może zastanawiałeś się nad sposobem na zasłonięcie nieestetycznych kaloryferów. Najlepszym pomysłem jest wybór maskownicy, która nie tylko przykryje stary element, ale także nada wnętrzu nowoczesnego charakteru. W tym artykule znajdziesz trzy praktyczne wskazówki, jak dobrać odpowiednią osłonę grzejnika do swojego wnętrza!

Maskownica na wymiar — trwałe rozwiązanie na lata

Kluczową cechą takiego produktu jest przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Z drugiej jednak strony trwałe przymocowanie maskownicy do kaloryfera czy ściany również nie jest dobrym wyjściem, ponieważ utrudnia prace serwisowe. Nasze praktyczne osłony na grzejnik firmy Vismar zamontujesz w kilka chwil i równie szybko je zdejmiesz, mając przy tym absolutną pewność, że produkt nie ruszy się ze swojego miejsca przez cały czas użytkowania. Brak ostrych krawędzi i niewielkie dziurki chronią zwierzęta domowe i dzieci przed urazami.

Produkty dopasowane do Twojego domu

Kolejną wskazówką jest dobór odpowiedniego koloru maskownicy. Dzięki temu osiągniesz spójny efekt i dostosujesz nowy element do wystroju Twoich wnętrz. Nasze wyroby standardowo malujemy proszkowo na praktyczny kolor biały (RAL 9016), ale istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnej barwie spośród bogatej palety RAL.

Osłona grzejnika, która nie zabierze Ci ciepła

Bardzo ważny jest także praktyczny aspekt maskownicy do kaloryfera. Nawet najlepiej dopasowany do wnętrz produkt nie będzie bowiem spełniał swojej funkcji, jeżeli utrudni wymianę ciepła i zmniejszy efektywność instalacji grzewczej. Ostatnią wskazówką jest więc dobór materiału, który nie ogranicza wymiany ciepła. Nasze osłony na grzejnik powstają ze stalowych elementów malowanych proszkowo będących doskonałymi przewodnikami. Jednocześnie są odporne na wilgoć, więc z powodzeniem można instalować je także w łazience.

Mamy nadzieję, że te trzy praktyczne wskazówki ułatwią Ci dobór odpowiedniej osłony grzejnika do Twoich wnętrz. Postaw na sprawdzony produkt polskiego producenta Vismar i ciesz się estetyczną, trwałą i bezpieczną maskownicą na wymiar!

Kategorie

Na skróty

Kontakt

Vismar
Biery, ul. Ogrodowa 178
43-386 Świętoszówka
Telefon: 886 363 077

Vismar na Facebooku